depilace

Depilace voskem – NOVĚ i speciálním voskem CERAZYME

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

CERAZYME – VOSK pro použití BEZ DEPILAČNÍCH PÁSEK

Vosk je na bázi speciální pryskyřice obohacené minerály působící jako skutečná kosmetická maska.

Depilační vosk s DVOJÍM účinkem:
* NEZANECHÁVÁ na pokožce lepivé zbytky
* Nabízí BEZBOLESTNOU depilaci

AKTIVNÍ složky:
… Přirozený Hydratační faktor (NMF)
… Vlákna DNA

VHODNÝ i pro ty NEJCITLIVĚJŠÍ typy pleti + Specifické partie
• Otevírá póry – Usnadňuje PRONIKÁNÍ AKTIVNÍCH látek
• Podporuje ZPEVNĚNÍ ochabujících partií
• Šetrně – Účinně ODSTRAŇUJE chloupky i s kořínky
• STIMULUJE krevní oběh v dané oblasti
• VYŽIVUJE – Aktivuje – REVITALIZUJE kožní tkáně

Depilace cukrovou pastou DERMAEPIL

Depilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Cukrová pasta se pro své výjimečné vlastnosti stává stále oblíbenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace.

Cukrová pasta je čistě přírodní, bez chemických přídavků a barviv, tudíž naprosto hypoalergenní. Vysoká koncentrace cukru zabraňuje usídlování bakterií jak v pastě tak v dóze.
Po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky, veškeré podráždění do hodiny zmizí a pokožku a zanechává zářící. Pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne. Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků.
Depilační cukrová pasta odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, zdravé kožní buňky nestrhává jako teplý vosk. Proto je depilace velmi šetrná i v případě ekzémů. Cukrová pasta dokáže vytrhnout jak kratší, tak i špatně vyrostlé chloupky.
Depilace cukrovou pastou je minimálně bolestivá, a proto vhodná k použití na intimní partie i podpaží.
Cukrová pasta také působí jako peeling. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.
Po epilaci se netvoří žádné pupínky ani zánětlivá ložiska či podráždění. Ani v tříslech, kde je to např. při holení běžné
Depilační cukrová pasta je vhodná k depilaci celého těla, je vodou odstranitelná z povrchů a látek.