oživení barvy zubů

Pořiďte si zářivý úsměv! Bez peroxidu? ANO!

Krásné zuby dostupné pro každého. Co můžeme udělat, když zázračné pasty nepomahájí a my toužíme po bílém úsměvu? Efektivní bělení neperoxidovým bělícím gelem je naprosto revoluční metoda, vhodná opravdu pro všechny.

Tuto metodu bělení mohou absolvovat i osoby trpící odhalenými krčky, citlivými zuby, paradentózou, v přítomností zubních kazů, prasklin skloviny či jiných defektů skloviny, včetně těhotných a kojících žen. Metoda je naprosto šetrná a nemá žádné kontraindikace jako je tomu u bělení za použití gelu s obsahem peroxidu. Tedy zvýšená citlivost zubů, poleptané dásně, vznik oparů, bolest zubů atd.

Průběh oživení barvy zubů je následující:

Délka aplikace v průměru 30-50minut

Před samotnou aplikací určíme stávající barvu zubů, abychom mohly posoudit výsledný efekt. Pořídíme fotografii pro lepší posudek.

Do úst je vložen plastový rozvěrač (přidržuje rty), na zuby se pomocí náprstku aplikuje speciální aktivátor a po té neperoxidový gel, který za pomocí dentální bělící lampy zoubky vybělí až o 8 odstínů. Bělící lampa využívá modré laserové světlo o vlnové délce 490-530 nanometrů. Při bělení jsou oči klienta chráněny speciálními brýlemi.

Pohodlně se usadíte a začíná 45 minut relaxace

Po aplikaci je nutno dodržet 48hodin tzv. bílou dietu, kdy je nutné vyhnout se potravinám i nápojům včetně nikotinu, které zanechávají pigment  (např. káva, čaje, červené víno, barevné nápoje, borůvky, špenát, maliny, jahody atd) ale také kyselým potravinám. Zjednodušeně nekonzumovat potraviny a nápoje tmavší než je oloupané jablko. Vybělené zuby jsou velice náchylné na vstřebávání barevných pigmentů.