kosmetické ošetření

LIFTING ŘAS + Lash Botox Bomb

tato metoda napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy se provádí pomocí miniaturních natáček, které se na řasy horního víčka přichytí. Postup je obdobný jako u trvalé – trvalá v podobě gelu a ustalovače. Přípravky jsou speciálně pro použití v okolí očí, takže nehrozí ani žádné nebezpečí, pokud se přípravek nedopatřením dostane do oka. Po určité době působení a po sundání natáček jsou řasy krásně natočené. Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 45 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce. Po trvalé je možné řasy nabarvit pro zvýraznění konečného efektu. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku.

Finální výživa je prostě     bomba.  Lash Botox Bomb – extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.

Barvení řas a obočí

Výsledek po nabarvení řas je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku. Barvení obočí se provádí pro zvýraznění světlých chloupků, k jemnému domodelování a zvýraznění tvaru obočí nebo při prošedivělém obočí pro sjednocení barvy. Barevnice je bohatá, tudíž výsledný efekt je perfektní. U mužů je možné dobarvit totožnou barvou i knír.

LAMINACE OBOČÍ ….absolutní HIT!

Laminace neboli fixace obočí = narovnání přirozeného obočí, které se neposedně kroutí. Tato unikátní technika zkrotí každé obočí.  Laminace obočí zvýrazní,  posílí,  narovná a zafixuje do požadovaného tvaru. Obočí získá opticky mnohem větší objem. Budete se divit jak husté obočí máte :)) Laminace posiluje a vyživuje poškozené chloupky a umožní nám dosáhnout požadovaného tvaru.

Výhody laminace:

1. Obočí vypadá přirozeně husté bez ohledu na to, v jaké situaci se právě nacházíte.

2. Tvrdé a nepoddajné chloupky změknou až po dobu 60 dní

3. Pravidelný tvar obočí jako nikdy předtím

REFRESH / RELAX Phyris

je 30 minutový refresh, pro všechny typy pleti, který obsahuje povrchové čištění pleti, jemnou masáž obličeje manuální technikou nebo křišťálovými tyčinkami – (dokáží projasnit mysl, nabít energií, zklidnit, chránit proti negativním emocím a odstraňovat bloky, které brání volnému toku energie v těle), aplikace osvěžujícího séra, mlhy a následná aplikace krému.

Kosmetické ošetření nejen pro klientky, které si v dnešní hektické době, chtějí vyhradit alespoň pár minutek pro sebe a svoji krásu.

IMG_7011 a

DERMA CONTROL Phyris

Derma Control – Komfortní systém péče o problematickou pleť.
Speciální složení pro mastnou pleť a se sklony k tvorbě nečistot bez rozdílu věku. S klíčovou aktivní složkou Micro – silver jsou produkty této řady neporazitelné v boji s tímto druhem problémů. Kosmetické ošetření je vhodné pro každého, bez ohledu na věk.

kim2 (1)b

HYDRO ACTIVE Phyris

Intenizivní hydratace. Dejte svoji pleti napít!
poskytuje svěží péči s vitamínem a Aloe Vera pro dehydrovanou pleť. Dodává pleti intenzivní dlouhotrvající hydrataci, zmírňuje pocit napětí v pokožce, vyhlazuje hrubá a šupinatá místa. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 20-ti let.

SKIN RESULTS Phyris

chemický peeling s ovocnými kyselinami, takzvané AHA (Alpha Hydroxy Acids) kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Tyto ovocné kyseliny jsou vhodnější i pro citlivou pleť. Ve vývoji a extenzivním klinickém testování linie SKIN RESULTS se využívá jen nová generace ovocných kyselin.

SENSITIVE Phyris

30 – 50% žen trpí citlivou pletí. Citlivá pleť reaguje podrážděním, zarudnutím, pálením a svěděním. Kolísání teplot, nesprávná péče a stres jsou častou příčinou vzniku citlivé pleti.
Intenzivní hydratace, anti-aging, výživa, regenerace.  Ošetření které zklidňuje i redukuje podráždění a posiluje  přirozenou bariéru pokožky.
Pro krásnou, sjednocenou a zklidněnou pokožkou. Správná a důsledná domácí péče je nepostradatelnou součástí každého ošetření k získání požadovaných výsledků.

se_group_270217_jw (1) n

PÁNSKÉ OŠETŘENÍ Phyris

Specifické ošetření navrženo výhradně pro mužské potřeby. Hloubkové čištění pleti, hydratace, zmatnění, pevnost a dokonalý relax. To je ideální kombinace ošetření pro pravé muže.

MEZOTERAPIE – SC Lift MESO

Vypadat mladší!
Koncepce Lift MESO je novou a velmi účinnou metodou regenerace a omlazení pokožky.

Kůže je vyhlazena a dodatečně hydratovaná. Účinné látky (kyselina hyaluronová) se jemně implantují do horní části pleti speciálně konstruovaným modulem MESO. Aktivní složky poskytují pokožce vlhkost a stimulují regeneraci kolagenu a elastických vláken.

Efektivita a vysoká účinnost konceptu Lift MESO je viditelná po pár aplikacích. Přesvědčí Vás svými okamžitými výsledky.

Lift-Meso

Aplikace SC Lift MESO Koncept

Účinnost přípravku Lift MESO je viditelná ihned po prvním ošetření, zejména na suché, bezduché, nudné, unavené pokožce s jemnými vráskami. Doporučujeme 2 až 3 intenzivní ošetření, které trvají přibližně 30 -50 minut v intervalu 14 dní, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Je vhodné celou proceduru opakovat každých 3 až 6 měsíců, pro udržení účinnosti. K odstranění volných radikálů a redukcí jemných vrásek, k vypnutí uvolněných kontur, omlazení obličeje, krku a dekoltu vysoce účinnou procedurou Lift MESO Swiss Color.

SPECIFICKÁ PÉČE LUXURY CASMARA

Značka CASMARA se sídlem ve španělské Valencii je výsledkem 40 let vášně pro krásu a neustálé inovace v oboru profesionální kosmetiky. Casmara nabízí výjimečné výsledky v ošetření pleti.

GOJI Casmara

(délka ošetření 75 minut)

Objevte tajemství tibetských léčitelů

Kosmetika Goji využívá četných blahodárných účinků výtažku z kustovnice čínské, který je obsažen ve všech produktech této řady. Nejvyšší obsah vitaminu C ze všech druhů ovoce na světě, 18 druhů aminokyselin, 21 stopových prvků, látky s prokázaným účinkem proti rakovině … to jsou pouze některé z charakteristik této plodiny, která je v Tibetu považována za národní poklad.

Ošetření Goji dodává pleti úžasnou vitální energii. Jako silný antioxidant pleť znatelně omlazuje: redukuje známky stárnutí jako jsou vrásky a výrazové linky. Přináší také úspěšnou prevenci příznaků stárnutí na pleti.

Ošetření je zcela přírodní a ekologické: kustovnice čínská a další využité rostliny byly vypěstovány v systému ekologického zemědělství a jsou označeny certifikátem ECOCERT®.

REGENERÍN Casmara

(délka ošetření 75 minut)

Zmizík na vrásky a další kosmetické nedokonalosti S EFEKTEM BOTOX -LIKE
Přináší výrazný protivráskový a omlazující efekt na bázi superaktivní složky Argirelinu a dalších látek přírodního původu.
Argireline představuje šetrnou alternativu k botulotoxinovým injekcím. Brání opakovaným mikro-stahům podkožního svalstva (efekt botox-like), oddaluje vznik vrásek a mírní již existující vrásky, které vyplňuje zevnitř. Velmi účinně regeneruje kožní buňky a vyhlazuje kožní mikroreliéf.
Bez injekcí, bez vedlejších účinků.
Síla přírody pro vaši pleť.

AGE DEFENSE Casmara

(délka ošetření 75 minut)

Globální anti-aging, který zlepší stav pleti o 360°
Pozitivní účinky pre & probiotik na naše zažívání jsou velmi dobře známé. Vědecké výzkumy v oblasti profesionální péče o pleť prokázaly, že pre & probiotika jsou životně důležitá také pro mladistvý vzhled, zdraví a optimální kondici naší pleti.
Program Anti-age Defense díky obsahu těchto látek posiluje svrchní ochranný plášť pokožky, takže vytváří skutečný obranný štít proti plynutí času. Zevnitř i z vnějšku bojuje proti všem příznakům předčasného stárnutí. Koriguje stávající známky stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových.

Vítejte ve světe PHYRIS….

výhody na první pohled

Třífázový koncept kosmetické péče PHYRIS má nedostižitelný náskok před ostatními, konvenčními metodami kosmetické péče. Obzvláště velký význam pro produkty následné péče ve FÁZI 3 mají aktivátory SOMI, protože zvyšují jejich účinky, prodlužují jejich efekt a zvyšují jejich snášenlivost.

3-fázová revoluce v kosmetické péči

Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.

01.

ČIŠTĚNÍ

V závislosti od typu pleti a jejího stavu, PHYRIS poskytuje skvělé složení na čištění, tonizaci a peeling.

02.

AKTIVACE

Aktivace se SOMI podle vaší volby, zefektivní vaší následnou péči, kůže jí lépe toleruje. Fáze 2 je vaše eso v rukávu.

03.

PÉČE

Po čištění a aktivací, pokožka je připravená absorbovat individuální péči. Rozsah nabídky značky PHYRIS je velmi variabilní a s kombinací produktů můžete získat zcela individuální péči

fáze 1 – čištění

Čištění, peeling a tonizace patří k rituálům, které jsou neoddělitelnou součástí moderní kosmetické péče. Kosmetika PHYRIS si dává záležet zejména na příjemné textuře a hloubkovém čištění svých produktů. Vybrat si můžete ze širokého spektra forem – gely, mléka, krémy, vody i pěny. Pro hluboké čištění zvolte výrobky s abrazivním a enzymatickým peelingem, pro salony výrobky na bázi ovocných kyselin.

fáze 2 – aktivace

Zefektivněte svůj pleťový krém aktivátorem! Fáze 2 – aktivace tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS a spočívá v aplikaci aktivátoru, který otevře receptory v kůži, díky nimž pokožka lépe vstřebává vodu a účinné látky z krému. Aktivátory SOMI se tak snadno stanou Vaším esem v rukávu!

TERMASOMI GEL

je vhodný pro pleť, která potřebuje více vlhkosti. Používá termoaktivní prvky uzavřené v lipozomových kapslích, aktivuje receptivitu pleti pro následnou péči.

SENSISOMI BALM

vhodný pro citlivou pleť, využívá prvky z hlubin moře na zlepšení imunitního systému citlivé pokožky a aktivuje vlastní obranu těla.

ULTRASOMI FLUID

vhodný pro náročnou a zralou pleť, využívá k aktivaci buněčného metabolizmu a revitalizaci unavené pleti kyslík, a tím je vhodný k následné péči.

fáze 3 – péče

PHYRIS je kosmetika, na kterou se kladou stejně vysoké nároky jako na výrobu léků. Testuje se pouze na dobrovolnících pod lékařským dohledem, proto ji můžete bez obav používat, i pokud máte vysoce citlivou pleť. Vybrané rostlinné extrakty a vitamíny, jemné ovocné kyseliny, stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny jejich optimální vlastnosti a špičková kvalita v následném zpracování. PHYRIS věnuje neméně velkou pozornost i inovačním technologickým složkám, a proto vždy určuje nejnovější trendy.